Придбання квитків на потяг: правила та поради

Придбання квитків на потяг: правила та поради

Придбання квитків для поїздки залізницею з появою Інтернету істотно спростилося. Зараз не потрібно їздити на вокзал, або в квиткові каси попереднього продажу, все можна зробити не виходячи з дому.

Пропонується купити квитки на потяг на спеціалізованому ресурсі.

Особливості сервісу

Сайт» проїзд ” є онлайн-майданчиком, за допомогою якого можна придбати квитки на залізничні поїзди, що прямують територією України. Вони можуть курсувати між населеними пунктами всередині країни або виїжджати за кордон. На всі маршрути можна придбати відповідні проїзні документи. Немає обмежень щодо кількості квитків, термінів покупки. Як тільки вони надходять у продаж в квиткових касах, то відразу ж стають доступними на сайті.

Процес придбання відбувається наступним чином:

  1. Потрібно зайти на сайт сервісу і увійти в розділ присвячений залізничному транспорту.
  2. Вибрати пункт відправлення та призначення, вказати дату. Останній пункт буде важливим, поїзди не завжди ходять в щоденному режимі, тому в різні дні буде неоднакова кількість рейсів.
  3. З випав списку відправляються і проходять поїздів можна вибрати кілька найбільш зручних для порівняння. Визначити час у дорозі, комфортність вагонів, вартість квитка і вибрати найбільш оптимальний варіант.
  4. Далі на схемі вагона відзначити потрібні місця і оплатити їх вартість за допомогою банківської карти. Квиток буде зарезервований за пасажиром, його в електронній формі можна відразу завантажити на смартфон або інший пристрій.

Перевага

Серед головних достоїнств сайту варто виділити швидкість і простоту покупки залізничних квитків. Процедура доступна досконалим новачкам, які ніколи не користувалися подібною послугою.

Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий, потрібно заповнювати форми, керуючись точними, однозначними вказівками. Якщо здійснена помилка, то дію можна відкотити, швидко виправити.

Всі квитки, які є на конкретний поїзд доступні в системі, немає прихованих можливостей для привілейованих покупців. Купивши проїзний документ, можна бути впевненим у відсутності двійників або інших ускладнень при поїздці.

На сайті вказується які ще документи, крім квитка, потрібно пред’явити при посадці. Це паспорт, загальногромадянський або закордонний, військник, водійське посвідчення або довідка біженця.

Якщо поїздка зривається, то в особистому кабінеті не існує можливість повернення проїзного документа, і отримання витрачених коштів на карту, звідки був здійснений переказ.

No Comments

Post A Comment