Шуруповерт акумуляторний: основні переваги та поради щодо вибору

Шуруповерт акумуляторний: основні переваги та поради щодо вибору

Одним із найбільш використовуваних інструментів у побуті, або проведенні ремонтних робіт, є шуруповерт. Цей пристрій дозволяє з’єднувати або роз’єднувати частини пристроїв, пристроїв, меблів, різних конструкцій. Для виконання робіт якісно, надійно, пропонується купити шуруповерт акумуляторний на сайті інтернет-магазину.

Переваги

Український портал «Vodospad» пропонує до купівлі безліч різних інструментів, серед яких виділяються акумуляторні шуруповерти. Ці пристрої можуть мати різну ємність батареї та потужність. Дешеві варіанти з невеликою ємністю використовуються у побуті. Їх вистачає для загвинчування або розгвинчування різного кріплення протягом одного-двох годин, чого достатньо для збирання меблів або монтажу полиць.

Якщо потрібно обладнання для постійної роботи високої інтенсивності, то магазин пропонує дорогі професійні інструменти, які можуть працювати тривалий час без підзарядки.

Шуруповерти мають у комплекті запасний акумулятор, щоб можна було поставити на підзарядку використаний і не зупиняти роботу. Швидкість поповнення ємності висока, тому батареї можна чергувати, не перериваючись усю робочу зміну.

Акумуляторні варіанти мають високий рівень автономності, ними зручно працювати, адже не заважають мережеві шнури, не обмежують зону дій майстра.

Вибір

В інтернет-магазині «Vodospad» є велика різноманітність продукції, тому можуть виникнути труднощі з підбором найбільш оптимального варіанта.

При виборі варто врахувати такі параметри:

  1. Тип напруги. Він буває 12 і 18, що є показником побутових пристроїв. Фахівці віддають перевагу більш дорогим в 24 В і 32 В.
  2. Тип акумулятора. Найсучасніші варіанти, це літій-іонні. Вони мають значну ємність і не мають ефекту пам’яті. Дешевші варіанти – це нікель-металгідридні варіанти.
  3. Місткість акумулятора позначається А/год або ампер/годину. Бувають пристрої від 1 А/год до 5 А/год.
  4. Тип патрона, де вказано кількість граней хвостовика та діаметр насадок.

Також варто враховувати вартість шуруповертів та виробника. На сайті інтернет-магазину Vodospad є безліч пристроїв різних фірм. Вони всі відрізняються надійністю, довговічністю та перевірені у практичній роботі.

При виборі варто зайти на сторінку товару і прочитати опис, вивчити технічні характеристики шуруповерта.

No Comments

Post A Comment